Po napínavom finálovom duely Slovensko konečne spoznalo víťaza Farmy 9, ktorý si odnesie vysnívaných 75-tisíc eur. Kvetinár Šimon Néma vyhral v disciplínach a s prehľadom aj divácke hlasovanie. Slováci mu výhru prajú, no toto ich rozčuľuje.

Šimon aj Miška sa prebojovali do záverečného finále, kde si zmerali sily v troch disciplínach, ktoré vyhral 2:1 práve Šimon. S obrovským prehľadom zvalcoval aj divácke hlasovanie, kde získal vyše 30-tisíc zo všetkých 47-tisíc SMS hlasov. Miška zobrala svoju prehru športovo a rovnako vyrovnane sa tváril aj Šimon, ktorý sa zrejme držal svojho flegmatického hesla.

Slováci sa po jeho výhre vrhli ku svojim počítačom a komentáre pod jeho fotkou začali rýchlo pribúdať. Drvivá väčšina Slovákov priala výhru práve Šimonovi, hoci mnohí chceli vo finále vidieť aj Janu. Miška získala od ľudu negatívnejšie ohlasy a viacerí označili jej postup do finále ako strategické preskakovanie medzi skupinkami farmárov.

Potešila aj drobná výhra 2-tisíc eur, ktorú venovali farmári v hlasovaní pracovitému Jožkovi, ktorý za sebou zanechal kopec práce. A práve tu došlo k azda najväčšiemu pobúreniu Slovákov, keď zistili, že Anka si ako jediná dala hlas sama sebe a nedopriala ani menšiu sumu tomu, kto si to naozaj zaslúžil. Na jej adresu sa po tomto počine vzniesla najväčšia spŕška kritiky. Víťazom gratulujeme a sme zvedaví, ako si svoje peniažky užijú.

Zdroj | Foto: Facebook