V pondelok večer mohli diváci televízie Markíza sledovať finále úspešnej šou Tvoja tvár znie povedome, ktorá sa po niekoľkých týždňoch dostala ku svojmu koncu. Po výborných vystúpeniach súťažiacich sme sa dozvedeli víťaza, ktorý bol viac než prekvapením.

Takmer počas všetkých kôl šou Tvoja tvár znie povedome mali diváci v žalúdku výrečnú Evu Mázikovú, ktorej vystúpenia sa im vôbec nepáčili. Zvrat prišiel až vo finále, kedy si Evka vybrala pieseň od Dominga Placida a svojim kostýmom, ale aj vystúpením všetkých šokovala. Vyslúžila si burlivý potlesk, dokonca aj od porotcov, ktorý ju dojal až k slzám. Všetci si tak mysleli, že o víťazovi tretej série šou je rozhodnuté.

Všetko však bolo inak a Eva si však odniesla “len” tretie miesto, ktoré ju zjavne sklamalo, i keď sa snažila tváriť spokojne a ďakovala na všetky strany. Absolútnym víťazom sa nakoniec stal Peťo Brajerčík, i keď na začiatku súťaže nemal veľmi vydarené čísla.

Diváci začali na sociálnej sieti, samozrejme, búrlivo diskutovať a v názoroch sa poriadne rozchádzali. Niektorí boli pohoršení, že nevyhrala práve Eva Máziková, iných víťazstvo Peťa potešilo, no ďalší by to najradšej dopriali Tomášovi Palonderovi či Line.

Zdroj: Facebook, Instagram | Foto: Instagram, Facebook