Slovenská speváčka sa zviditeľnila vďaka šou Talentmania v roku 2010, ktorú napokon vyhrala. Krásna žena s anjelským hlasom si získala množstvo fanúšikov a jej kariéra sa začala sľubne rozbiehať takmer okamžite. Do jej života však prišla zákerná rakovina, s ktorou momentálne tvrdo bojuje!

Patrícia Janečková si vo februári tohto roka vypočula od lekárov zdrvujúcu správu, ktorou bola rakovina prsníka. Plánované koncerty museli ísť bokom, keďže sa pustila do neľahkého boja. Má za sebou niekoľko chemoterapií a podstúpila aj operáciu.

Nebola však jedinou, keďže posledných šesť mesiacov čakala na zákrok, pri ktorom jej odstránia prsník. ,,Viem, že je to správne a budem bližšie k uzdraveniu, ale aj tak mám prirodzený rešpekt a obavy. Všetko ale určite dobre dopadne a ja sa budem môcť čoskoro vrátiť na pódium,“ napísala 24-ročná kráska iba pár hodín pred invazívnym úkonom.

Napokon prebehla operácia bez komplikácií a Patrícia zverejnila záber tesne po zákroku, na ktorom je zjavné, že prišla o jeden z prsníkov. Aj napriek tomu, že pre ňu musia byť tieto dni nesmierne náročné fyzicky i psychicky, stále zostáva plná pozitívnej energie a odhodlaná vyhrať nad rakovinou. Držíme jej palce!

Patríciu po operácii môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/patricia_janeckova  |  Foto: IG/patricia_janeckova, marie_puckova, TV Markíza