Známa šoubiznisová dvojica, ktorá tvorí pár viac ako rok, má krásnu novinku. V nedeľu (28. mája) sa z nich totiž stali rodičia vytúženého bábätka, ktoré prišlo na svet v pôrodnici v Topoľčanoch.

Známy spevák Peter Bažík, ktorý si získal fanúšikov v druhej sérii šou Slovensko hľadá Superstar a neskôr sa stal víťazom prvej série X-Factoru, je trojnásobným oteckom. V nedeľu mu totiž partnerka Ivanna Bagová, pre ktorú ide o prvé dieťatko, porodila synčeka Petra Leonarda.

“Musím jedine zložiť klobúk pred Ivannkou. Pôrod prebehol úplne prirodzene a dokonca bez epidurálky. Bolo to ako z príručky pre prvorodičky a Ivannka to zvládla úžasne,” povedal spevák pre Nový Čas s tým, že chlapček sa narodil o 13.35 a od začiatku je zaliaty láskou v plnej miere zo všetkých strán.

Príchod dieťatka však sprevádzala aj mierna dráma, nakoľko Bažíkov kamarát, ktorý ho viezol za mamičkou do nemocnice, dostal pokutu. “Ospravedlňujem sa tým pádom aj takto budúcemu krstnému otcovi, ktorým je neskutočne talentovaný mladý režisér a môj úžasný priateľ Michael Sharmant, ktorý bol v pohotovosti a viezol ma okamžite do nemocnice,” priznal.

Ako tiež otvorene prezradil, Ivanna bola od januára pre veľké komplikácie zatvorená medzi štyrmi stenami, nakoľko jej hrozil predčasný pôrod. Napokon všetko dobre dopadlo a víťazka šou Hlas ČeskoSlovenska priviedla na svet zdravé dieťatko. Srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/ivanna_bagova