V sobotu spoznalo Slovensko novú víťazku Talentu Nikoletu Šurinovú, ktorá predviedla neuveriteľnú hru na bicie. Napriek nespornému talentu sa však nestretla s pozitívnym ohlasom všetkých divákov a niektorí ju častovali takými urážkami a nadávkami, že musela zasiahnuť samotná televízia…

Sobotné finále talentovej súťaže Česko Slovensko má talent bolo napínavé až do poslednej chvíle. Aj keď si boli mnohí diváci istí, že víťazom sa stane raper Boki, napokon došlo k obrovskému prekvapeniu a súťaž zvalcovala mladá bubeníčka Nikoletka Šurinová, ktorej porota predpovedala hviezdnu kariéru.

Dievčatko sa z výhry nesmierne tešilo a nezmohlo sa ani na slovo. Na internete sa ale po vyhlásení jej mena začali kopiť nepochopiteľne nenávistné komentáre divákov, ktorí si želali, aby vyhral raper: “Vyhrala, lebo je decko,” začal kritiku Marek, no ďalší diváci boli ešte oveľa tvrdší: “Nechápem, ako to mohla vyhrať. Za to, že je dieťa a búcha do bubnov, kde je tam talent? OMG, táto súťaž stráca význam,“myslí si ďalší. Diváci ale okrem kritiky prešli aj na útok: “Nespravodlivosť toto, to dievča bude o rok zabudnuté,” vyjadrila sa Simona, no ešte viac zaklincoval nasledujúci komentár: “Vedel som, že súťaž je už nejakú dobu v p…, ale toto iba potvrdilo, ako moc v h.vnách je.”

Azda najvulgárnejší bol ale príspevok tohto diváka: “Boki je ten pravý. Táto malá, za**aná p**a sa hrá na niečo, čo nie je,” šokuje, pričom iná diváčka zas polemizuje o premárnenej finančnej výhre: “Áno, je to nespravodlivé, povedz mi, že načo je 11-ročnej 50 000?” uzatvára. Napriek tomu, že sa našli aj pozitívne ohlasy na víťazstvo talentovanej Nikoletky, televízia JOJ po vulgarizmoch a osočovaní okamžite zasiahla: “Milí fanúšikovia a milí hejteri, to, čo tu niektorí predvádzate, je smutná vizitka nášho národa. Ak si dovolíte označiť 11-ročné dievčatko hrubými vulgarizmami alebo absolútne nemiestnou kritikou… O víťazovi rozhodli diváci, čo s tým má Nikoletka? Prečo by si tú výhru nezaslúžila? Mimochodom, jej vyjadrovanie a vystupovanie ďaleko prevyšuje vás, milí hejteri. Ak máte guráž, tak jej to povedzte do očí, prípadne jej rodičom. Cez mobil a počítač je každý frajer,” znie stanovisko vedenia. Čo si myslíte o Nikoletkinej výhre vy?

Nikoletka porazila aj výborného rapera Bokiho
Po výhre jej ale mnohí diváci venovali urážky
TV JOJ sa vyjadrila ku nadávkam a urážkam na adresu víťazky

Zdroj | Foto: Instagram, YouTube