Šou Česko Slovensko má talent pozná svojich deviatich finalistov, a aj keď sú za mnohými menami silné príbehy, jedným z najväčších favoritov šou je prekvapivo mladý raper. Gábor Bokor, alias Boki, si už svojim prvým vystúpením podmanil množstvo Čechov i Slovákov, ktorí ho okamžite začali považovať za víťaza šou. Ako sa však zdá, mladému raperovi prišli do cesty tesne pred finále zdravotné problémy!

Keď sa 23-ročný raper Boki objavil v šou Česko Slovensko má talent, nadšená porota nedokázala skrývať pozitívne dojmy z vystúpenia nadaného hudobníka. “Patríš na veľké javisko, vôbec neviem, čo tu robíš, pretože si hotový. Ale som rada, že si prišiel, pretože my tu hotovú vec môžeme ešte pustiť do sveta. Ďakujem, že si tu,” ohodnotila Gáborov výkon Marta Jandová, k čomu sa pridal i prísny kat Jaro Slávik, ktorý ho označil za najlepšieho rapera v dejinách obľúbenej šou.

Aj keď mladý Šamorínčan nezískal “zlatý bzučiak”, predsa len sa mu podarilo prebojovať do semifinále šou, kde svojich súperov doslova zvalcoval. Vďaka prvému miestu v diváckom hlasovaní sa dostal do veľkolepého finále, ktoré bude naživo odvysielané už dnes večer, pričom Boki má mať údajne zdravotné problémy.

“Hlasivky mám namáhané a snažím sa ich držať… beriem kalcium,” priznal Boki pre ženský magazín SlovakWoman.sk. Raper, ktorý sa predvedie za živého doprovodu kapely King Shaolin, však jedným dychom dodáva: “Ale bude to v pohodičke, na finále to rozbalim naplno!!!” Čo myslíte, stane sa práve Boki ďalším výhercom šou Česko Slovensko má talent?

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/bokmajster, tvjoj, joj.sk