Patrícia Vittek sa už celé roky prezentuje ako zvodná tmavovláska s uhrančivými očami. Na jej look sú tak všetci fanúšikovia zvyknutí a naozaj jej pristane. O to väčší šok nastal, keď sa zrazu ukázala s peroxidovou blond…

Patrícia Vittek a tmavé vlasy patria už dlhšiu dobu neodmysliteľne k sebe. Fanúšikovia aj okolie sú tak na havraní look krásky zvyknutí a treba uznať, že jej to takto naozaj svedčí. O to väčší šok nastal, keď Vittek zverejnila záber, na ktorom má na hlave peroxidovú blond.

K tomu pridala aj fotky u kaderníka a viacerí sa zrejme nazdávajú, že podnikateľka a speváčka sa dala nahovoriť na výraznú zmenu imidžu. Hoci aj ako blondínka by mala čo to do seba a pôsobila by vcelku mlado, Patrícia zrejme ostáva verná svojmu imidžu. Nedávno pritom čelila rečiam o tom, že si mala dať spraviť plastiku nosa.

K fotke s blonďavými vlasmi totiž napísala veľavravný komentár: „Ďakujem za pokus o návrat späť do blond.“ Je tak zrejmé, že išlo len o úpravu fotky a vlasov na blond, no ani táto zmena by nebola márna. Vittek však dodala, že táto farba jej už nepristane, hoci v minulosti nosila aj svetlú hrivu.

Zdroj │ Foto: Instagram