Prvými účinkujúcimi v zoznamovej reality šou Láska na chate sa stali Peter Žitný a Vlaďka Roziaková. V porovnaní s druhým párom sa zoznamovali o čosi pomalšie, no padlo aj pár vášnivých bozkov. Mnohí diváci však nevedeli, ako ich príbeh lásky skončil, a preto dvojica prehovorila o ich súčasnom vzťahu!

Diváci mali možnosť sledovať zoznámenie sa 23-ročnej blondínky a rodáka z Bratislavy na chate v prostredí Kysúc. Zo začiatku si dvojica držala odstup, no veľmi rýchlo bolo jasné, že Vlaďka nemá problém hovoriť o akejkoľvek téme. To potešilo aj samotného Petra, s ktorým mala i niekoľko vážnych rozhovorov o budúcnosti. 30-ročný tréner však zostal v šoku, keď Zvolenčanka otvorene priznala, že sa živí ako modelka na stránke pre dospelých. Ide o platformu plnú vyzývavých fotiek a videí, za ktoré si ich odberatelia platia.

Zdá sa, že i túto výzvu prekonali a z chaty odchádzali ako zamilovaný pár odhodlaný skúsiť si fungovanie aj v reálnom živote. Dvojica po natáčaní pôsobila harmonicky, i keď obaja priznali, že niekedy ich vzťah pripomína hotové talianske manželstvo. Ich romanca napokon po skončení šou trvala iba necelý mesiac.

Vlaďka prezradila, že sa nechcela sťahovať do Bratislavy, keďže by jej domov spojený s horami veľmi chýbal. Narazila však aj na iný, omnoho väčší problém. ,,…Peťo je iný, ako sa ukázalo v reálnom živote. Boli veci, ktoré som o ňom nevedela a vyšli na povrch až neskôr. Nemala som problém s jeho synom, ani nešlo o moju prácu či psa. Skrátka sme to skončili pre iné veci, v ktorých sme si nesadli,“ otvorene povedala pre plusku.sk.

Peter taktiež priznal, že ich vzťah bol diametrálne odlišný v skutočnom živote. Podľa jeho slov sa snažil zmieriť s kontroverznou prácou svojej priateľky, a dokonca jej mal pomáhať pri fotení erotických záberov. ,,…prestala sa snažiť, hlavou bola so psom v horách, skrátka to medzi nami ochladlo a potom sme sa na to vykašľali, teda ona sa na to vykašľala a ja som tiež stratil záujem,“ opísal svoju verziu rozchodu, pričom obaja už majú mať nových partnerov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  | Foto: TV JOJ