Rodina 20-ročného Vladimíra z Nitrianskej Stredy bola od uplynulej soboty večera v zúfalstve, keď sa pokúšala nájsť svojho nezvestného syna. Po týždni pátrania však prišiel zdrvujúci koniec, keď HAKA oznámila, že telo mladého muža našla bez známok života.

Polícia Slovenskej republiky v spolupráci s HAKA a mnohými dobrovoľníkmi hľadali od soboty večera 20-ročného Vladka, ktorý sa nevrátil domov. AKo uviedli jeho rodičia pre Nový Čas, do miestneho pohostinstva si išiel kúpiť cigarety a následne zmizol aj s bicyklom. Poslednou osobou, s ktorou mal zosnulý komunikovať, bola jeho bývalá spolužiačka, do ktorej bol zamilovaný.

„Pátranie po Vladkovi ukončené. Žiaľ, našli sme ho bez známok života. Veľmi pekne ďakujeme približne stovke dobrovoľníkov z HAKA a dobrovoľným organizáciám, ktoré sa na dnešnom v poradí treťom pátraní účastnili. Rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ uviedol na sociálnej sieti HAKA Štefan Farkaš. Správu následne potvrdila aj polícia, pričom okolnosti nešťastia sa momentálne prešetrujú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia, cas.sk