Darí sa mu snáď vo všetkom, čoho sa chopí. Vlado Kobielsky v týchto chvíľach hviezdi v rodinnom seriáli Oteckovia, kde dokáže divákov rozosmiať ale aj dojať. V súkromnom živote sa s manželkou teší na prírastok do rodiny. Slovenský herec však zodpovedne myslí na svoju budúcnosť a jeho detí. Honoráre tak väčšinou putujú do jednej dôležitej veci.

Rodák z Vranova nad Topľou si behom jedného natáčacieho dňa seriálu Oteckovia údajne zarobí okolo 700 eur. Nemôžeme zabúdať na účinkovanie v tanečnej relácií Let´s Dance, kde sa nakoniec stal Kobielsky kráľom parketu. Mal si tak ,,vytancovať“ viac ako 36-tisíc eur. Ponuky sa mu však sypú aj z dabingu a jeho hlas znie z reklám v éteri rádia.

Sympatický Vlado nedisponuje len hereckým talentom, ale aj vynikajúcimi investičnými schopnosťami. Svoje zárobky totiž investuje predovšetkým do nehnuteľností. V roku 2015 kúpil apartmán na Floride s rozlohou 64 m² za viac ako 62-tisíc eur. Herec taktiež vlastní byt v bratislavskom Starom Meste, ktorý si kúpil po skončení štúdia.

No to zďaleka nie je všetko, Kobielsky vlastní ešte tri domy. V jednom býva spoločne s manželkou Alenou a deťmi Kristiánom a Klárou. Druhý dom v týchto chvíľach prenajíma a najnovším prírastkom je villa, ktorá sa ocitla v dobrovoľnej dražbe. Podnikateľ ju chce zrekonštruovať a neskôr využívať. Seriálový otecko sa tak môže pochváliť apartmánom v USA, bytom a troma domami.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram, Facebook