Vladimír Kobielsky patrí k slovenským hercom, ktorého si fanúšikovia veľmi obľúbili. Vďaka televízií Markíza mohol účinkovať v seriáli Búrlivé víno, vyhrať v tanečnej šou Let’s Dance a stal sa hviezdou seriálu Oteckovia. O to viac je prekvapujúce, že svojho chlebodarcu poriadne provokuje.

Mnohí herci sa radi fotia či natáčajú videá v dabingových štúdiách, ktoré následne zverejňujú na sociálnej sieti. Televízií Markíza sa však takéto konanie nepáči a rázne ho zakázala. Výstraha zrejme nebola účinná, keďže bola opakovane porušovaná niektorými zamestnancami.

Vedenie sa preto rozhodlo neposlušnosť hercov pokutovať. ,,Keďže sa to opakuje aj napriek nedávnemu ústnemu a písomnému upozorneniu, oznamujeme vám, že od 1.7.2020 bude do našej zmluvy zapracovaná zmluvná pokuta vo výške 100 eur za uverejnenie takéhoto príspevku na sociálnej sieti,“ uvádza sa v ozname pri vstupe do dabingového štúdia.

Ani to však neodradilo Vladimíra Kobielskeho, aby zverejnil zábery a videá zo štúdia. ,,Pod hrozbou prísnej pokuty nahrávame pre Markízu vianočné filmy. Budú krásne. A možno ma to bude stáť tú pokutu, ale nie je to super, že sa vyrába?“ s radosťou uviedla hviezda seriálu Oteckovia. Nemenovaný zdroj z Markízy uviedol, že 45-ročný herec poriadne nahneval kompetentných, ktorí to nenechajú len tak. Napokon to potvrdil šéf PR a marketingu TV Markíza Michal Borec, ktorý oznámil, že sa bude celá záležitosť riešiť interne.

Varovanie televízie Markíza

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/vladokobielsky  |  Foto: IG/vladokobielsky, FB/RTVS, markiza.sk