Tretiu sériu obľúbeného rodinného seriálu Oteckovia môžu diváci sledovať na televíznych obrazovkách už od pondelka 14. januára, pričom sa už teraz postupne objavujú nové mená, ktoré sa stanú súčasťou deja. Fanúšikovia príbehu, dnes už piatich oteckov, sa tak majú rozhodne na čo tešiť.

Na začiatku decembra sa prevalila informácia, že v nových častiach sa objavia aj exfarmárky Lucia MokráňováLula Gachulincová. Obe majú hrať po boku Janka Koleníka a diváci boli zvedaví, aké ďalšie postavy tvorcovia zapoja do tretej série.

Zmena sa rozhodne objaví v prípade postavy riaditeľky škôlky Tamary. Nie, neľakajte sa. Herečka Zuzana Mauréry je stále v tejto úlohe obsadená, no objaví sa pred kamerami o 15 kíl ľahšia. Hneď na prvý pohľad je jasné, že výrazne schudla a neuveriteľne omladla.

Svojou kolegyňou sa dokonca pochválil aj Vlado Kobielsky, ktorý zverejnil fotku z natáčania. ,,Keď stretneš mažoretku v štúdiu,“ napísal k záberu jeden z obľúbených oteckov. Je zrejmé, že hviezda seriálu chudne čoraz viac a už teraz vyzerá doslova fantasticky.

Zdroj: Instagram/vladokobielsky  |  Foto: Instagram/vladokobielsky, Facebook/Oteckovia