Šoubiz Vlado šokoval rodičov farmára Erika: „V noci utiekol z Farmy!“

Vlado šokoval rodičov farmára Erika: „V noci utiekol z Farmy!“

Erik Zahorjan (26) a Sára Adamčíková (21) tvorili na statku milostný pár. Po minulotýždňovom dueli, kedy sa proti sebe stretli práve títo dvaha hráči, musela po prehre 3:0 opustiť reality šou Farma práve mladá fitneska z Oravy. Erik sa síce medzi ostatných súťažiacich víťazne vrátil, avšak dlho nevydržal. Zo statku totiž utiekol v mene lásky! Aspoň tak to povedal Vladimír rodičom zaľúbeného nešťastníka.

Erikovi rodičia nemohli uveriť vlastným ušiam! Vladimír na nich počas internetového rozhovoru vyvalil informáciu, ktorá mala pripraviť mladého stavbára o možnosť bojovať o výhru 75 000 €. „Dobrý deň, ja som Vladislav, stala sa taká vec, že neviem, či ste to videli, že Erik sa zoznámil s jednou dievčinou. Ona sa volá Sára, no a ona totižto vypadla predvčerom a on to tažko niesol, no a včera v noci utiekol z Farmy,“ opisoval Erikovým rodičom situáciu Vlado.

Tí však svojho syna dobre poznajú a na tento fór sa nenechali nachytať: „Neverím, to nie je pravda, neverím,“ jednoznačne sa zhodli rodičia bojovného farmára. Vladimír aj napriek snahe a heroickému hereckému výkonu napokon vyšiel s pravdou von a tablet odovzdal uchechtávajúcemu sa Erikovi: „Nechcú ma pustiť stade, nechcú ma pustiť, ma tu držia nasilu všetci,“ zakončil vtipný úvod rozhovoru doposiaľ štvornásobný víťaz duelov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/ farma.markiza, erikzahorjan_official

Exit mobile version