Ostrieľaný moderátor Vlado Voštinár prežíval obrovský stres a strach z návratu Kronera. Dlhoročná tvár Inkognita sa po šesťročnej odmlke ukázala pred televíznymi kamerami. Prečo mal z jeho návratu moderátor také obavy? 

[sociallocker]Janko Kroner trpel dlhšiu dobu vážnymi depresiami, a preto sa liečil na psychiatrickej klinike. Po šesťročnej pauze sa opäť objavil v Inkognite. Tentokrát nehádal profesie neznámych ľudí, ale ocitol sa na stoličke váženého hosťa. Vlado Voštinár sa o tom, že príde do štúdia Janko dozvedel len tesne pred nakrúcaním. Ako sám priznal, táto informácia u neho vyvolala veľký stres. „Len pár minút pred nakrúcaním mi pošepkali, že príde Janko. Mal som mravčenie v žalúdku z toho, čo všetko sa môže stať, ako ťahať rozhovor,“ priznal pre cas.sk.

Návrat Janka Kronera všetkých veľmi potešil
Návrat Janka Kronera všetkých veľmi potešil

Najťažšie pre neho bolo, vymyslieť vhodne zvolené otázky, ktorými nič nepokazí. „Pýtať sa, ako sa má, by v tomto prípade nebola najlepšia otázka, ani to, čo plánuje do budúcna. Aj spomienky na Inkognito, to je skôr otázka, ktorá vyvoláva emóciu, že by sa tam rád videl, ale nie je tam,“ vysvetľuje Voštinár. Na Kronerovi sa podpísali jeho zdravotné problémy, pretože do štúdia prišiel pribratý a jeho hlavy zdobili šediny. Hoci na otázky odpovedal humorne, bolo evidentné, že má problémy s artikuláciou. „Napokon to bolo v pohode, mám pocit, že sa z toho celého tešil, aj my, samozrejme. Všetci chceme, aby sa vrátil, ale či mu to zdravotný stav dovolí a či on bude chcieť… Ale bolo skvelé sedieť vedľa neho aspoň chvíľu,“ dodal Voštinár, ktorý sa napokon z návštevy Janka Kronera veľmi tešil.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]