Veľkolepé finále Farmy 13 so sebou prinieslo viacero momentov, ktoré rozrušili mnohých divákov, pričom najvýraznejším boli nezrovnalosti okolo záverečnej otázky. Tá síce podľa sledujúcich nerozhodla o víťazovi správne, avšak k predmetnému sa okrem Martina Bagara vyjadrila aj samotná porazená Eva Vajsová.

Okrem vyvrcholenia šou však na obrazovkách zarezonovalo aj vystúpenie Stanky Klčovej, na ktorú majú ťažké srdce nielen diváci, ale aj mnohí farmári. Kontroverzná blondínka vystúpila po opustení Farmy pred televíznymi kamerami s absolútne novým vzhľadom, pričom úpravy jej zovňajšku boli doslova neprehliadnuteľné.

Vytuningovaná rodáčka z Čachtíc, ktorá aktuálne údajne chodí s expartnerom Natálie, sa počas svojho speváckeho čísla prezliekla do výrazných zelených šiat so stuhami, pričom fanúšikov prekvapila ďalším talentom. „Vedeli ste, že šaty, ktoré som mala na finále, sú z MOJEJ DIELNE? Tak už viete. S ich zhotovením mi ale pomohla aj moja veľmi dobrá známa. Uč sa od skúsených,” napísala Stanka na sociálnej sieti Instagram.

Ako sa však ukázalo, lož má krátke nohy a Klčovej šaty boli len vykradnutou napodobeninou známeho modelu „Slovenka“ od slovenskej návrhárky Jany Lazarčíkovej. „Keď si dáš na Instagram k fotke trojmetrový popis o zle a faloši, ale šaty na sebe skopíruješ od niekoho iného. Také slovenské,” napísala autorka šiat, ktorá je momentálne na materskej dovolenke a popis farmárky ju poriadne rozzúril. Jej následnou reakciou bolo, že si profil nastavila na súkromný, pričom sa poďakovala za empatiu a podporu od klientiek.

Podobnosť čisto náhodná?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/iamsatanka, farma.markiza