Dvanásta séria reality šou Farma nebola plodná len na konflikty a hádky medzi súťažiacimi, ale aj na krásne ženy. Okrem víťazky Xénie Gregušovej, ktorá sa v minulosti zúčastnila súťaže Miss, sa medzi desať žien prebojovala aj Rebeka Hlavatá, pričom tá divákov zaujala predovšetkým neprehliadnuteľnými perami.

Na markizáckom statku bojovali v uplynulých mesiacoch o finančnú výhru vo výške 75 000 € dvadsiati farmári z miest a obcí, medzi ktorými vyčnievala súťažiaca Rebeka Hlavatá. Rodáčka z Galanty pred šou pôsobila ako recepčná na klinike estetickej medicíny, pričom výraznému zväčšeniu pier kyselinou hyalurónovou neodolala ani ona sama.

Kráska totiž prišla na Farmu s výraznou úpravou, čo zo začiatku negatívne komentovalo množstvo divákov. Ako je však zrejmé z fotografii z minulosti, Rebeka sa nemá za čo hanbiť a jej pery sú plné aj bez menších zákrokov. Na sociálnej sieti Instagram je totiž uverejnených zopár snímok spred rokov, kde má brunetka tesne po dvadsiatke, prirodzený výraz tváre a husté vlasy jej siahajú až po pás. Spoznali by ste v modrookej kráske divokú Rebeku z Farmy 12?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram/rebihlavata, slovakgirls