V utorok informovala na sociálnej sieti Horská záchranná služba o prípade nezvestného chlapca. 17-ročný mladík sa svojim rodičom stratil vo Vysokých Tatrách, keď sa odčlenil spred Rajnerovej útulne. Horskí záchranári prišli po krátkom čase s pozitívnou správou.

Horská záchranná služba bola privolaná k prípadu nezvestného mladíka. Vo Vysokých Tatrách sa rodičom v utorok stratil 17-ročný chlapec, ktorý sa od nich podľa informácií TVnoviny odčlenil pri Rajnerovej útulni.

Keďže o sebe nepodal najbližším žiadnu správu, vystrašení rodičia zalarmovali pomoc a záchrannú službu, ktorá sa chlapca vydala hľadať. Počas pátrania sa však podarilo nájsť syna samotným rodičom.

Radostnú správu už potvrdil aj riaditeľ HZS Marek Biskupič. Napokon vysvitlo, že matka s otcom išli údajne pomaly, a tak si chlapec povedal, že pôjde napred. To však zrejme netušil, že jeho neprítomnosť vyvolá veľký rozruch a strach. Tragicky však skončil prípad Slováka dovolenkujúceho v Turecku, ktorého telo našlo nehybné na hotelovej izbe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: FB/Horská záchranná služba