Vodič autobusu zabil chlapca (†8): Prezradil zarážajúci dôvod tragédie!

Dátum:

Včera (9. júna) došlo v českom meste Slaný k tragickej nehode, pri ktorej zomrel 8-ročný chlapček a ďalšie tri osoby sa zranili. Vodič autobusu, ktorý spôsobil smrteľnú kolíziu, sa rozhodol vysvetliť, čo sa stalo v osudný moment.

Na autobusovej stanici v meste Slaný vrazil vodič autobusu do zastávky, pričom zranil štyri osoby. Jednou z nich bol aj 8-ročný chlapec, ktorý podľahol ťažkým zraneniam priamo na mieste nešťastia. Dokonca pre neho letel i záchranársky vrtuľník, no napokon sa vrátil prázdny.

K tragédií sa vyjadril aj očitý svedok Aleš, ktorý sa snažil pomôcť chlapcovi. Práve on ho mal v náručí po celý čas, až kým na miesto nehody neprišli zdravotníci. ,,Tak som mu hovoril, že je v poriadku, neboj sa, príde sanitka,“ popísal desivý zážitok pre českú televíziu CNN Prima News.

Napokon prehovoril aj 59-ročný vodič, ktorý sa snažil vysvetliť udalosti spred nehody. ,,Zasekol sa mi plynový pedál. Prichádzal som k zastávke a behom sekundy sa sám pridal plyn a išlo to furt. Prechádzal som do zatáčky pri Penny, keďže tam stáli ľudia a musel som strhnúť volant, aby som ich neprešiel,“ uviedol zdrvený muž pre blesk.cz. Podľa šoféra s dlhoročnou praxou sa práve za zastávkou, bohužiaľ, nachádzali deti, ktoré tam nemali čo robiť. Vyhnúť sa im však už nestihol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz, cnn.iprima.cz  |  Foto: FB/HZS Středočeského kraje, Slaný

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Zomrel svedok z kauzy, v ktorej figurovala aj Plačková: OBESENÝ!

Koncom septembra uplynulého roka otriasla celou verejnosťou šokujúca kauza,...

Tragédia počas víkendu: Pri nehode zomrel bývalý futbalista († 48)!

Počas uplynulého víkendu došlo na západnom Slovensku k fatálnej...

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...