Policajná hliadka z okresu Nitra má o zážitok postarané! Po prvýkrát sa totiž títo muži zákona stali svedkami neuveriteľnej udalosti, ktorá nemá obdoby! Mimozemšťanov síce nestreli, zato mali tú česť so šoférom automobilu bez čelného skla, osvetlenia, a dokonca bez motora!

Polícia Slovenskej republiky na sociálnej sieti informuje o skutočne kurióznej situácií, v ktorej sa ocitla hliadka zo Želiezoviec. Podľa oficiálnych informácií, „v kokpite sedel dokonca šofér s prilbou,“ informuje policajný profil.

Motorové vozidlo značky Škoda bolo v momente nachytania políciou vlečené k najbližšiemu vrakovisku. Šofér Felície však myslel na svoju bezpečnosť a vzhľadom na absenciu najrôznejších prvkov automobilu mal okrem prilby na hlave aj oblečený reflexný odev.

Policajti po udelení pokuty vo výške 50 € priviedli obe vozidlá k najbližšiemu vrakovisku, nakoľko na vlečenom vraku neboli k dispozícií ani smerové, ani brzdové svetlá. Nefunkčné ťahané vozidlo predstavuje nebezpečenstvo pre ostatných účastníkov cestnej premávky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky