Vodič v meste New York urobil nepochopiteľný čin. Na svojom aute úmyselne vrazil do tehotnej ženy a jej šiestich detí. Dôvod ohavnosti je však viac ako absurdný…

V New Yorku došlo pred pár dňami k nevysvetliteľnej tragédii. Muž menom Jason Mendez sa vo svojom aute rozhodol úmyselne naraziť do tehotnej ženy a jej šiestich potomkov. Nevinné deti vo veku od 11 mesiacov do 10 rokov stáli spolu so svojou tehotnou mamou a otcom pred obchodom 7 -Eleven. Muž si pri nich zapálil cigaretu a údajne mal fúkať dym priamo na deti.

To sa podľa denníka NyPost nepáčilo otcovi, ktorý ho požiadal, aby nefajčil v blízkosti jeho rodiny. O pár minút sa násilník rozhodol pre tento ohavný zločin. Tehotná Melissa († 32) však nestratila duchaprítomnosť a keď sa muž chystal autom vraziť do kočíka, ochránila ho vlastným telom. Šialenec mal dokonca nacúvať, aby svoj náraz zopakoval. Hrdinská mama však za záchranu života svojho dieťaťa doplatila tým vlastným a zraneniam podľahla.

Ostatným deťom a manželovi sa nič nestalo, hoci niektoré museli byť hospitalizované v nemocnici. Mendeza zatkla polícia, hoci najprv kládol odpor s nožom v ruke a vinu na tragédii odmietal. Zronený manžel na Facebooku zdieľal po tragédii smutné slová: “Zabiják, zabil si moju manželku, partnerku, najlepšiu priateľku, mamu mojich šiestich detí, môj svet,” žiali.

Melissa zaplatila pri ochrane svojho dieťaťa vlastným životom
Ostalo po nej šesť detí, siedme zahynulo v brušku…
Manžel je zo straty svojej lásky zdrvený

Zdroj: nypost. com │ Foto: Facebook