Krimi Vodič zrazil srnu: Kým čakal na políciu, nabúrala doňho opitá žena!

Vodič zrazil srnu: Kým čakal na políciu, nabúrala doňho opitá žena!

Hneď dvojité nešťastie postretlo v Košickom kraji šoféra, ktorý medzi dvoma obcami nešťastne zrazil srnu motorovým vozidlom. Akoby toho nebolo málo, jeho večer tým ani zďaleka neskončil a o ďaľší priebeh sa postarala zvláštna zhoda okolností.

V nedeľu popoludní došlo medzi obcami Stretava a Stretavka (okr. Michalovce) k nešťastnej nehode, kedy šoférovi vbehla do cesty srna a zrážke sa mu už nepodarilo zabrániť. Po odstavení vozidla na krajnici čakal vodič na príchod privolanej polície, no vtedy sa situácia pohla neočakávaným smerom.

Kým muž čakal na príchod policajnej hliadky, šoférka z protismeru nabúrala priamo do jeho automobilu. „V tom čase premávala oproti 49-ročná žena, na motorovom vozidle AUDI, pričom pravdepodobne v dôsledku nevenovania pozornosti vedeniu vozidla a nesledovaniu situácie v cestnej premávke narazila ľavou prednou časťou svojho vozidla do v protismernej časti na krajnici vozovky odstaveného motorového vozidla Škoda,“ informuje Polícia SR v Košickom kraji.

Šokujúci incident nešťastníka, ktorý bol aktérom hneď dvoch nehôd v priebehu pár minút, zaklincoval fakt, že vinníčka kolízie bola pod vplyvom alkoholu! „Opakovanou dychovou skúškou u vodičky bola nameraná hodnota až 0,99 mg/l, čo je po prepočte 2,06 promile. Poverený policajt jej už vzniesol obvinenie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ opísali muži zákona situáciu na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/ Polícia SR – Košický kraj | Foto: FB/ Polícia SR – Košický kraj, depositphotos.com

Exit mobile version