Na frekventovanej diaľnici D1 došlo k vážnej dopravnej nehode. Cez tri pruhy leží na 17. kilometri kamión, do ktorého následne vrazili dalšie dve dodávky, nákladné auto a dve osobné autá, takže vodiči, rátajte s obmedzeniami!

Vážna dopravná nehoda, pri ktorej sa zranilo 5 ľudí, sa odohrala vo štvrtok na 17. kilometri diaľnice D1. Cez všetky tri pruhy tam leží prevrátený kamión, do ktorého následne vrazili dve dodávky, nákladné vozidlo a dve osobné autá.

AKTUALIZÁCIA: Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva policajného zboru v Bratislave oznamuje vodičom, že v čase od 20.15 je diaľnica D1 v smere z Trnavy do Bratislavy prejazdná v dvoch jazdných pruhoch a od 20.40 hod v smere z Bratislavy do Trnavy prejazdná v troch jazdných pruhoch.

Nehoda na D1.

Aktuálne riadia dopravu v spomínanom diaľničnom úseku dopravní policajti. Diaľnica je uzavretá za Sencom smerom na Bratislavu, odhadovaný čas nedostupnosti úseku BA-TT je 4-6 hodín, preto sa mu vyhnite! Na mieste sú záchranári, vrtuľník i hasiči z Bratislavy, Pezinka a Senca.

Zdroj: noviny.sk, Facebook PZ SR | Ilustračné foto: YouTube, Facebook