Doslova katastrofálnu jazdu zažili vodiči osobných motorových vozidiel uplynulý štvrtok, keď na diaľnici medzi Trnavou a Piešťanmi vyčíňal 40-ročný Bratislavčan. S teleskopickým obuškom bezdôvodne napádal ostatných vodičov, pričom sa pri svojom vyčíňaní napokon aj zranil!

Polícia Slovenskej republiky bola v štvrtok krátko pred 14.00 privolaná na diaľnicu D1, kde v úseku medzi Trnavou a Piešťanmi zablokoval jazdné pruhy na hnedej Kii Ceed 40-ročný Bratislavčan. Ako uviedla hovorkyňa Mária Linkešová, muž začal rozbíjať okná vozidiel teleskopickým obuškom, pričom kričal na vodičov, aby vystúpili z áut a ľahli si na zem. V ohrozovaní a rozbíjaní pokračoval vzápätí ďalej aj na diaľničnom odpočívadle i v opačnom smere na Trnavu.

Vyčíňanie, počas ktorého padlo za obeť minimálne 9 poškodených vozidiel, sa však nezaobišlo ani bez zranení. “Muž bol vodičmi obmedzený na osobnej slobode a vzápätí zadržaný policajnými hliadkami. Škody na porozbíjaných autách polícia stále zisťuje. Muž si pri incidente zranil a je hospitalizovaný. Motív konania osoby polícia vyšetruje,” dodala Mária Linkešová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia