V piatok 5. mája došlo v okrese Dunajská Streda k smrteľnej nehode, pri ktorej zahynula mladá vodička Monika († 29). Tá viezla v aute aj svojho osemročného syna Tomáška a šesťročného synovca Danielka.

Mladá vodička mala zo zatiaľ nezistených príčin naraziť do stromu, pričom ju náraz odhodil naspäť na cestu, kde sa s motorovým vozidlom prevrátila na strechu.

Ako informuje portál cas.sk, v komentároch na sociálnej sieti pod ich príspevkom, mala na nehodu reagovať Monikina sestra, ktorá celú situáciu viac priblížila. Mladá vodička sa vraj snažila vyhnúť vtákovi na ceste, ktorého nechcela zraziť a tak prudšie otočila volantom. Následne dostala šmyk a narazila do stromu. V aute sa s ňou nachádzali aj syn Tomáško (8) so synovcom Danielkom (6), ktorí utrpeli len ľahšie zranenia. A práve chlapci mali podľa vodičkinej sestry bežať na blízke hospodárstvo po pomoc. Kým prišiel vrátnik cez pole na miesto nešťastia, chlapci sa snažili Moniku vytiahnuť z auta. Privolanej rýchlej zdravotnej službe sa už žiaľ, ženu zachrániť nepodarilo a svojim zraneniam podľahla.

Zdroj: cas.sk| Ilustračná foto: depositphotos.com