Pred pár dňami si naše celebrity skočili do vlasov. Dara Rolins (44) zareagovala na vyjadrenie Zuzany Plačkovej (26), ktorá tvrdí, že slovenský šoubiznis neexistuje. Reakcia na seba nenechala dlho čakať a bývalá playmate sa taktiež snažila uviesť svoj názor na speváčkinu reakciu. Je prekvapujúce, že Dara vracia úder.

Ku konfliktu sa Dara Rolins vyjadrila aj v médiách, keďže slová bývalej playmate sa jej dotkli omnoho viac ako očakávala. Usmiata plavovláska nemala problém reagovať a povedala, že jej Zuzana jednoducho prišla do rany.

Dívala som sa v hoteli na televíziu. Bola tam ona a položili jej otázku týkajúcu sa slovenského šoubiznisu a povedala vlastne tak pohŕdavo, že šoubiznis neexistuje… Dotklo sa ma to. Už ako decko som túžila byť v slovenskom šoubiznise a rešpektovala som hercov, muzikantov, spevákov. Prekáža mi, keď ho niekto takto berie, a to človek, o ktorom ani neviem, čo robí, kým je,“ uviedla v rozhovore pre topstar.sk.

Dara rozhodne nemá v pláne viac rozmazávať túto kauzu. Zuzane praje veľa šťastia a úspechov a priznala, že si o nej vlastne nemyslí nič, keďže o nej vlastne ani poriadne nevie. Rada by tento incident uzavrela, no predpokladáme, že Plačkovej reakcia na seba nenechá dlho čakať.

Mohlo by vás zaujať: Zuzana Plačková vracia úder: Dara, teraz budem hovoriť ja!

Zdroj: topstar.noviny.sk  |  Foto: Instagram