Vojna Dary a Rytmusa sa spustila potom, čo raper vymazal pesničku 8. október, ktorá predstavovala akýsi symbol ich vzťahu. Speváčka sa ale rozhodne nemieni nechať zahnať do kúta a spravila krok, ktorý považujú fanúšikovia za zúfalý…

Aj keď sa Dara s Rytmusom snažili rozísť v dobrom a ostať naďalej priateľmi, tento úmysel začal postupne troskotať. Posledný úder, ktorý znamenal otvorenú vojnu, nastal v okamžiku, keď raper zmazal zo svojho YouTube kanálu pieseň 8. október, ktorá predstavovala romantický symbol jeho vzťahu s Darou. Speváčka na to zareagovala zaľúbenou fotografiou s ešte sladším textom na jej profile práve v deň pomyselného výročia a oheň bol na streche.

Rytmus Dare verejne odkázal, aby si našla frajera a nechala jeho a Jasminu žiť svoju lásku. Na otvorený konflikt neskôr zareagovala aj samotná Jasmina a ešte šokujúcejšie boli slová Darinho bývalého a otca malej Laury Matěja Homolu. Aj keď si mnohí pomysleli, že týmto sa zrejme doťahovanie medzi bývalou dvojicou skončilo, nestalo sa. Dara sa totiž v rámci svojho albumu ETC rozhodla zavesiť na YouTube kanál pieseň My dvaja, ktorú nahrala ešte počas vzťahu s raperom. V texte pritom padajú silné slová ako „Si mi súdený, nikdy neodídem, s tým buď zmierený,“ a zdá sa, že tie sa aj napĺňajú.

Podľa fanúšikov si ale túto pieseň vzhľadom na okolnosti mala speváčka radšej odpustiť: „Dara je zúfalá.. Trápna.. Už asi nevie, čo zo sebou..potrebuje pomoc,“ myslí si Mária. K nej sa pridáva aj Jakub: „Prečo jednoducho, prečo? Nevie sa zmieriť s tým, že existuje osoba Jasmina a že Rytmus je s ňou? Čo je na také ťažké pochopiť.“ Kritiku zaklincovala aj Milada: „Toto mi príde tak strašne zúfalé, vaša životná etapa, keď ste boli spolu, je už preč, tak prečo sa ponižovať pridávaním tohoto songu? Čo z toho máte?

Na druhej strane sa ale našli fanúšikovia, ktorí tento počin chápu ako súčasť minulosti, ktorú jednoducho nemožno zmazať a iní si zase dokonca želajú, aby sa speváčka a raper dali opäť dokopy: „Podľa mna si oni zase k sebe cestu nájdu a budú spolu. Nikdy nevrav nikdy, “ upozorňuje jeden. Ďalší Dare držia palce a zdôrazňujú, že práve vďaka takýmto piesňam a postoju speváčky je vidieť, kto koho naozaj miloval. Posúďte sami…

Zdroj: YouTube │ Foto: Instagram