Na Farme sa medzi vypadnutými fsúťažiacimi strhla vojna a potom, čo mal Ibi verejne vysmiať Karin, sa do neho blondínka poriadne obula. Konflikt má však nečakanú dohru a poslednou kvapkou sú Milanove drsné slová!

Hoci už nie sú v hre o 75-tisíc eur, rozpútali medzi sebou vojnu. Karin Dvořákovú totiž poriadne naštvalo, keď zistila, čo o nej narozprával Ibrahim Maiga: „Vyprosím si, že ideš takto verejne klamať ľudí,“ osočila sa na neho pred pár hodinami a na záver padla prosba, aby jej dal pokoj. Po dnešnom Teleráne, kde sa Karin spolu s ďalšími vypadnutými objavila, ale konflikt nabral na obrátkach.

Ibrahim zareagoval na sociálnej sieti pod spoločnou fotkou, kde to Karin vytmavil: „Moje hlasy v semifinále išli tebe, Karin, a to som ešte nevedel, že si falošná. Neboj, ľudia ti na to aj tak prídu. A ty to vieš. Prepáč, už nepíšem. Nech sa ti darí,“ reaguje na zúrivý odkaz semifinalistky, ktorej vložil v stodole svoj hlas. Karin mu ale pohotovo odpísala späť: „Ibi, prestaň klamať do telky,“ vyzýva ho opätovne.

Do sporu dvojky sa ale zamotal aj inak nekonfliktný Milan Vysokai, ktorý poslal Ibimu také tvrdé slová, že to zrejme Maiga bude predýchavať len ťažko. Dôkazom je aj fakt, že komentár kolegu zmazal, no Karin ho neváhala na sociálnej sieti znova zverejniť: „Ibinko, strašné sklamanie. Môj pohár trpezlivosti pretiekol. Ty si diabol v ľudskej podobe. Ľudia, on sa pasuje za stelesnenú dobrotu, ale velikánsky pozor na neho. Za tým nevinným detským úsmevom sa skrýva velikánske zlo, mrzí ma len jedno, že som ťa na Farme neodhalil, bral som ťa ako kamaráta do poslednej chvíle. Ani som len netušil, čo si zač, si strašne zákerný, mrzí ma to,“ vylial si zlosť, ktorú voči Ibimu cíti. Ktovie, či sa rozhnevaní farmári napokon udobria?

Vojna Karin a Ibiho pokračuje
Ibimu poslal drsný odkaz aj Milan

Zdroj | Foto: Instagram, TV Markíza