Vojna medzi Dominikou Cibulkovou a spevákom Robom Pappom sa nekončí. Robo poslal tenistke opäť štipľavý odkaz, a dokonca sa kvôli kontroverznej téme pravých kožuchov pohádal s Adeliným ex!

Vojna medzi tenistkou a spevákom naberá na obrátkach. Robo Papp pred pár dňami zotrel Dominiku Cibulkovú za nosenie pravých zvieracích kožuchov, za čo ju nazval bezcitnou a vyjadril nad ňou ľútosť. Chvíľu na to mu poslala odkaz Dominikina mama, ktorá stojí za svojou dcérou.

Okrem toho, že sa do sporu zapojili aj známe tváre, na ďalšiu reakciu nenechal dlho čakať ani Robo, ktorý sa k téme opäť vyjadril: “Áno, aj táto Veronikina (Robova priateľka, pozn. red.) kožušina je umelá, ako všetky ostatné. A áno, hádam sa vždy s každou mojou kamarátkou, ktorá si oblečie pravý kožuch, za horšie však považujem, keď sa tým prezentujú verejne známe osoby s dosahom na tisíce ľudí,” odkazuje naštvaný spevák.

Na jeho stranu sa tentokrát priklonil aj Martin Nikodým, no vzápätí Roba z neznámych príčin zotrel bývalý partner Adely Vinczeovej, Rasťo Brezovský: “Robo Papp, odborník na každú problematiku, tiež by som ťa v istých momentoch dokázal vyhlásiť za nesvojprávneho. Keby sa tak všetci začali starať o to, o čo sa starať majú a čomu rozumejú,” znejú drsné slová fotografa, za ktoré si vyslúžil hneď aj odpoveď: “Ty máš tuším veľký problém so mnou, Rasťo,” zahlásil. Zdá sa, že tematika kožušín poriadne rozvírila hladiny našich šoubizových vzťahov.

Robo opäť zdôraznil svoj názor na pravé kožušiny
Robo sa kvôli kontroverznej téme pohádal s Adelinýn ex, Brezovským
Konflikt Cibulkovej a Pappa vyvolal hádku s Adeliným ex

Zdroj: Facebook │ Foto: Facebook, Instagram