Začalo to nevinným videom, kedy sa dvojica priznala k vzťahu, ktorý dovtedy starostlivo skrývali, no postupne sa ich vyznania vystupňovali až natoľko, že takmer každý deň zaplavujú sociálnu sieť zaláskovanými príspevkami. Mnohí im prajú, no nájdu sa aj takí, ktorí si neodpustia uštipačné poznámky.

Jasmina Alagič si s Rytmusom užívajú voľné chvíľky v zahraničí a samozrejme, o všetkom musia informovať svojich fanúšikov na Instagrame. Najskôr moderátorkina oslava narodenín v Benátkach, teraz relax pri jazere v Rakúsku.

Temperamentná Jasmina pridala najnovšie na svoj Instagram video so svojou láskou, pričom veľa fanúšikov ho ohodnotilo ako neskutočne krásne, ukľudňujúce, vysielajúce množstvo pozitívnej energie a lásky. „Takto zamilovaného Patrika som ešte nevidela,“ ohodnotila ho jedna zo sledovateliek. „Krásny pár, z vás tá láska priamo vyžaruje. Patrik je dôkazom, že i navonok drsný chlap môže mať city.“

Našli sa však aj takí, ktorí si myslia niečo úplne iné a bez servítky to pod videom neváhali napísať. Dokonca sa strhla medzi dvomi dámami slovná roztržka, ktorá jasne naznačuje, kto je koho fanúšikom.

„Akože dosť trápne, chudák veľmi sa s tým, že ho poslala Dara do péčka nevie vyrovnat,“ napísala jedna, ktorá však ihneď dostala svojskú odpoveď od nadšenej obdivovateľky moderátorky: „Ty si chudera. Ak si zamilovaná do Dariny, tak prečo špehuješ princeznú Jasminu? Bože.“

Video: Instagram | Foto: Instagram