Herec Juraj Kemka to poriadne spočítal Nikodýmovi. Kemka mu nevie zabudnúť to, ako sa nabalil pomocou premiéra Roberta Fica! V Kredenci si ho poriadne vychutnal a nenechal na ňom nitku suchú. 

[sociallocker]Jurajovi Kemkovi sa zjavne nepáčilo, že Martin Nikodým moderoval predvolebné mítingy Smeru. Sám však asi zabudol, že v minulosti sa aj on upísal politickej strane. Kedysi totiž nahovoril volebné videá pre stranu Most- Híd. Keď sa to donieslo do uší RTVS Kemka dostal výstražné znamenie. Malo údajne ísť o konflikt záujmov. U Nikodýma sa nič takéto nestalo a asi to Ďurimu najviac leží v žalúdku.

O Nikodýmovi sa zmienil Kemka aj vo svojej rozhovore pre Denník N: „Keď som ho videl na pódiu na mítingoch, tak sa tváril úplne rovnako, ako keď moderuje Milujem Slovensko,“ okomentoval Ďuri jeho fušku. „Zdá sa mi zvláštne, ako môže pomáhať nejakým gaunerom a ľuďom, ktorí okrádajú štát, a zároveň sa usmievať v relácii, v ktorej tvrdí, že túto krajinu miluje,“ vyhlásil rozhodne Kemka. Na Nikodýma nezabudol ani v Kredenci, kde si ho svojou paródiou poriadne vychutnal.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]