Hoci sa pri odchode Mirky Csorbovej (19) z Farmy zdalo, že so znepriatelenou Romanou Košťálovou (23) zakopali vojnovú sekeru, opak je pravdou. Neprešlo veľa času a Romana opäť vyprovokovala Mirku, a to do takej miery, že jej zanechala tvrdý odkaz.

Pri odchode Mirky Csorbovej z markizáckeho statku sa zdalo, že napriek nepriateľským rečiam zakope vojnovú sekeru so všetkými farmármi. Najprekvapivejšie boli práve slová Romany, ktorá sa v stodole brunetke dokonca ospravedlnila a dievčatá si sľúbili, že sa napriek všetkému vonku stretnú.

Krátko po nej opustil statok aj Matej, keď fyzicky zaútočil na Rasťa. Farmári sa však z vypadnutia silného súpera, ktorý im spôsoboval vrásky na čele aj kvôli svojej dominancií, netešili dlho. Na scéne sa objavil Vlado, ktorý začína poriadne vystrkovať rožky, a dokonca mu hrozí vyhadzov.

Priliať olej do ohňa sa rozhodla aj Romana, ktorá s radosťou vyškrtla Mateja aj Mirku z tabule farmárov. Práve tento záber neunikol pozornému oku Mirky, ktorá sa podľa svojich slov presvedčila, že sa s Romanou už nikdy viac nestretne. “Tak po týchto slovách si kvalitne nas*ala do huby. Píšete mi otázky, či sa chcem stretnúť s Romanou. Odpoveď je nie, pretože vo svojom živote nepotrebujem falošných a zákerných ľudí!,” odkázala Romane, ktorá stále bojuje o mastnú výhru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/matej.jurkovic.official, miim3s, Televízia Markíza