Vojna na obrazovkách? TV JOJ spúšťa komediálny seriál MINISTRI s nekompromisne dobrými hercami!

Dátum:

Už len zopár dní nás delí od stavu, kedy slovenské televízie spustia svoju vojnu o diváka. Kým Markíza chystá pre svojich sledovateľov projekty ako Farma 10, Tvoja tvár znie povedome, Oteckovia II. či Hlas Česko Slovenska, JOJ-ka útočí so šou Česko Slovensko má talent alebo seriálmi Som mama a Ministri.

Markíza a TV JOJ prechádzajú do jesennej programovej štruktúry doslova útokom. Kým diváci boli doposiaľ zvyknutí už na zabehnuté programi, práve Jojka prichádza v semptembri s celkom novými komediálnymi seriálmi Som mama, z pera obľúbenej Kristíny Farkašovej, a Ministri.

Jojka si práve do druhého menovaného projektu podchytila zvučné mená slovenského šoubiznisu, pričom ako predseda vlády Milan sa predstaví Tomáš Maštalír a jeho hovorcom bude ďalší fešák Milo Kráľ. O spravodlivosti bude rozhodovať bývalá „ľahká dáma“ Helena Krajčiová, pričom na ministerstve školstva jej bude sekundovať bývalý telocvikár a alkoholik Lukáš Latinák.

Okrem týchto postáv sa v seriáli na postoch ministrov objavia aj ďalšie zvučné mená ako Jana Oľhová, Marián Miezga, Richard Stanke a Daniel Faser. Už teraz to vyzerá tak, že sa na televíznych obrazovkách rozhodne máte na čo tešiť!

Trailer na nový seriál Ministri

Zdroj: JOJ.sk

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...