Už len zopár dní nás delí od stavu, kedy slovenské televízie spustia svoju vojnu o diváka. Kým Markíza chystá pre svojich sledovateľov projekty ako Farma 10, Tvoja tvár znie povedome, Oteckovia II. či Hlas Česko Slovenska, JOJ-ka útočí so šou Česko Slovensko má talent alebo seriálmi Som mama a Ministri.

Markíza a TV JOJ prechádzajú do jesennej programovej štruktúry doslova útokom. Kým diváci boli doposiaľ zvyknutí už na zabehnuté programi, práve Jojka prichádza v semptembri s celkom novými komediálnymi seriálmi Som mama, z pera obľúbenej Kristíny Farkašovej, a Ministri.

Jojka si práve do druhého menovaného projektu podchytila zvučné mená slovenského šoubiznisu, pričom ako predseda vlády Milan sa predstaví Tomáš Maštalír a jeho hovorcom bude ďalší fešák Milo Kráľ. O spravodlivosti bude rozhodovať bývalá “ľahká dáma” Helena Krajčiová, pričom na ministerstve školstva jej bude sekundovať bývalý telocvikár a alkoholik Lukáš Latinák.

Okrem týchto postáv sa v seriáli na postoch ministrov objavia aj ďalšie zvučné mená ako Jana Oľhová, Marián Miezga, Richard Stanke a Daniel Faser. Už teraz to vyzerá tak, že sa na televíznych obrazovkách rozhodne máte na čo tešiť!

Trailer na nový seriál Ministri

Zdroj: JOJ.sk