V slovenskom šoubiznise sa asi zabúda na nastávajúce sviatky radosti a pokoja. Celebrity totiž vykopávajú jednu vojnovú sekeru za druhou. Najnovšie sa rozčúlila Zuzana Plačková, ktorá naložila známej Slovenke.

Aj keď sa začína najkrajšie obdobie roka a za dverami už klopú Vianoce, emócie a hnev prevalcovali viaceré celebrity slovenského šoubiznisu. Len pred pár hodinami vypukla vojna medzi Rytmusom, Paľom Drapákom a jeho manželkou Jeanette, pričom sa do rapera pustila už aj Jasminina rodina, a už sa o rozruch postarali aj dve známe Slovenky.

Zuzana Plačková (27), ktorá nedávno šokovala spoveďou o fackách v jej manželstve s Reném, sa na svojom Instagrame obula do známej Slovenky, s ktorou majú už nejakú dobu nevyjasnený spor: „Ide mňa tak obkľukami komentovať človek, ktorý nič nemá, žije u mamky, s mužom sa rozvádza, má decko a žiadnu budúcnosť. Preto, aby bola aspoň na pár sekúnd zaujímavá tá osoba, tak sa začne fotiť jak lacná k*rva na Instagram, každá fotka nahá, face-up taký, že čo ti j*be. Ako ozaj?“ rozohnila sa, pričom neopomenula ani tému kúpených followerov na sociánej sieti a falošných profilov.

Aj keď v príspevku nekonkretizuje, o ktorú ženu sa presne jedná, väčšina fanúšikov sa domnieva, že ide práve o rozvádzajúcu sa Silviu Kucherenko. Práve k jej menu totiž smerujú viaceré indície, mimo iných aj meno istého komentujúceho, na ktorom sa Plačková doslova smeje. Tento profil totiž často komentuje statusy Kucherenko, kde sa hanlivo vyjadruje o bývalej playmate: „Plačková, ty si radšej spomeň na svoju minulosť a ako si si zarobila na svoju kaviareň,“ útočí. Aj keď nevedno, prečo si dámy skočili do vlasov, jedno je isté. Tento konflikt zrejme bude mať aj ďalšie pokračovanie…

Zuza Plačková sa rozohnila na adresu známej Slovenky
Zuza sa baví na profile, ktorý často komentuje statusy Silvie Kucherenko
„Záhadný“ profil komentuje statusy Kucherenko, kde zhadzuje Plačkovú
V šoubiznise vypukla nová vojna

Zdroj | Foto: Instagram