Je tomu len zopár dní, čo televízia JOJ odvysielala originálny formát InstaQueen, ktorý mapuje život influencerky a podnikateľky Zuzany Plačkovej. Bývalá hviezda reality šou Hotel Paradise tu brázdila cesty Európy v luxusnej limuzíne s troma najlepšími kamarátkami, pričom v Benátkach sa k nim pridal aj manžel René.

Potom, čo JOJ-ka stavila na internetový úspech Zuzany Plačkovej a poskytla jej priestor na novú reláciu, brunetka natočila pilotný diel spolu so svojimi kamarátkami a manželom. Zdrvujúca kritika zo strany divákov na seba nenechala dlho čakať a okrem mizerných hereckých schopností zúčastnených nešetrili negativitou ani voči Zuzaninmu výzoru. Aj keď hviezda Instagramu priznáva, že kamera jej pridáva kilá navyše, Slovákov svojim argumentom voči prekvapivému výzoru nepresvedčila.

Okrem iných sa na jej adresu ozvali aj dámy z reality šou konkurenčnej Markízy, ktoré cestovateľke nič nedarovali. ,,Včera TV JOJ ukázala, že jej mobil vie zázraky, retuš. Mohli ju upozorniť, že jej fotky sa nezhodujú s realiou, radšej mala rok poriadne makať, lebo vyzerá ako (ikona prasaťa). Som zhrozená, že jej plastiky nevyšli, ja som čakala, že je chudá podľa fotiek, žiaľ, kamera odhalila, že je čistá mangalica. Zuzka, drepuj, makaj, lebo fotky máš pekné, ale naživo si prasiatko, prosím ťa, už neklam s tými fotkami ľudí, makaj na sebe, lebo klamať sa nie vždy oplatí,“ napísala ironicky exfarmárka Jana Kállayová.

O nič nežnejšia však nebola ani Monika Haklová, ktorá apelovala predovšetkým na Zuzanin rozhovor s manželom na gondole. ,,Ako ja som tiež plno hlúpostí porobila, ale toto má byť Queen??!!!!! Ako sedlane v meste, že zober chipsy a ona zobere aj tanierik! Štvrtá cenová, sorry! Len na fotke vyzerá dobre, ktorú si 100x zretušuje, kým ju dá von!“ uviedla exfarmárka, pričom dodáva: ,,No ukázala pravú tvár! Žiadna úroveň! To, že si oblečie Gucci alebo LV z nej nerobí ženu na úrovni, stačí, keď otvorí hubu a vieme, odkiaľ vietor fúúúka.“ dodala. Nuž, toto by zrejme nepotešilo žiadnu ženu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB, IG