Česká speváčka a herečka Lucie Vondráčková začínala svoju kariéru ešte ako tínedžerka, pričom jej legendárny hit Džíny zožal mimoriadny úspech aj na Slovensku. Aj keď počas dlhých rokov na výslní nikdy nespievala v našom jazyku, tento raz predsa len urobila výnimku a vydala nový singel v ľubozvučnej slovenčine!

41-ročná speváčka Lucie Vondráčková si len prednedávnom prešla mimoriadne náročným obdobím, keď sa jej rozpadol vzťah s hokejistom Tomášom Plekancom. Dvojica spolu žila v ďalekej Kanade, pričom vychovávali dvoch synov, s ktorými je už hviezdička českého šoubiznisu späť v Európe.

Po rozvode sa s nadšením vrhla do práce, pričom od návratu stihla vydať už niekoľko úspešných skladieb. Tou najnovšou je singel Tak nebuď prekvapená, ktorý vznikol v spolupráci s textárom Kamilom Peterajom a hudobným producentom Braňom Jančichom. “Je krásne slovenská… Hudbu zložil Braňo Jančich, slová napísal Kamil Peteraj a klip natočila Marie Grossu. Moc sa teším na všetky vaše reakcie, lajky, názory a zdieľania s tými, ktorých máte radi,” nešetrí Lucie nadšením, kým fanúšikovia oceňujú jej krásnu slovenčinu. Čo na to hovoríte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT