Krimi Vrah Kuciaka zabíjal už v minulosti: Polícia TERAZ našla vražednú zbraň!

Vrah Kuciaka zabíjal už v minulosti: Polícia TERAZ našla vražednú zbraň!

21. februára minulého roku otriasla celým Slovenskom úkladná vražda novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, ktorí boli zastrelení vo svojom dome vo Veľkej Mači. Zopár mesiacov na to polícia zatkla štyroch hlavných podozrivých, pričom objednávateľom mal byť obvinený Marián Kočner. 

Potom, ako polícia Slovenskej republiky umiestnila za mreže hlavných podozrivých z úkladnej vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, začali niektorí z obvinených spolupracovať so štátnymi orgánmi. Je tomu len zopár minút, čo vyšetrovateľ národnej protizločineckej jednotky NAKA vzniesol obvinenie voči osobám T.S. a M.M pre obzvlášť závažný zločin úkladnej vraždy.

Dvojica z prípadu novinára a archeologičky bola tentokrát obvinená z úkladnej vraždy podnikateľa. „Obvinení muži po vzájomnej predchádzajúcej dohode v decembri 2016 strelnou zbraňou zavraždili poškodeného P.M., po násilnom vniknutí do jeho rodinného domu s cieľom získať majetkový prospech,“ uviedla polícia Slovenskej republiky, ktorá zverejnila i snímky vraždiacej zbrane, ktorá bola nájdená vo vodnom toku.

Zdroj: Polícia | Foto: Facebook, TV Markiza

Exit mobile version