Na Nový rok prišla o život 46-ročná Erika z Michaloviec, ktorá v minulosti pracovala ako zdravotná sestra v nemocnici. V osudné ráno ju však zatiaľ z neznámych príčin dobodal mladík z osady. Napriek tomu, že Erika na kamerovom zázname uteká a kričí, nikto žene nepomohol.

Polícia vyšetruje brutálnu vraždu, ku ktorej došlo na Nový rok v Michalovciach. Aktuálne dolapila 18-ročného mladíka z osady, ktorý je podozrivý zo spáchania skutku. Podľa informácií portálu Noviny má mladík užívať návykové látky a príležitostne chodieval pracovať do Čiech. Navyše mal už v minulosti prenasledovať aj inú ženu na mieste v blízkosti útoku.

Podľa zistení Šarmu bezdetná Erika zvykla často cestovať za prácou do Talianska spolu so svojím partnerom, pričom odísť mali opäť už o pár dní. Po meste sa hovorí, že v osudnú noc údajne odišla z bytu, kde oslavovala Silvestra, kým jej priateľ o odchode nevedel. V ranných hodinách si mala ísť vybrať peniaze z bankomatu.

Podľa videa si k nej mal prisadnúť nejaký muž. Či to bola náhoda, alebo si ju vyhliadol už skôr, ťažko povedať,” uviedol jeden z obyvateľov. Podľa jeho slov chcela Erika odísť a muža od seba odháňala. Ten najprv odišiel, no napokon sa mal údajne objaviť na mieste, kde nakoniec došlo k vražde. Na verejnosť sa dostal aj kamerový záznam, na ktorom vidieť, ako žena uteká po ulici a kričí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  sarm.pluska.sk, noviny.sk │ Foto: Facebook, Televízia Markíza, YT/TASRTV