16. mája otriasla celým Slovenskom chladnokrvná vražda iba 16-ročného Tomáša zo Žiliny. Z vymysleného príbehu o plynárovi, ktorý mal byť údajným páchateľom, nakoniec vyplávala na povrch krutá pravda. Vraždiť mala iba 16-ročná Judita, ktorej sa v týchto dňoch zachcelo z väzenia na slobodu, pričom o jej žiadosti dnes ráno rozhodol sudca.

V priebehu posledných týždňov sa pohlo ohľadom chladnokrvnej vraždy Tomáša († 16) vyšetrovanie polície, ktoré prinieslo šokujúce zistenia. Výsledky toxikológie totiž preukázali, že ani jeden zo stredoškolákov nebol pod vplyvom alkoholu či iných návykových látok.

Teória policajného psychológia, ktorý bol presvedčený, že Judita bola počas vraždenia určite nadrogovaná, sa veľmi rýchlo rozplynula. Znalecký posudok zároveň preukázal, že Tomáš mal na tele zistených až 47 bodných a bodnorezných rán. Aj napriek tomu, že existujú jasné dôkazy o vraždení 16-ročnej tínedžerky, prišla na adresu sudcu nečakaná žiadosť.

Stredoškoláčka, ktorá od tragédie zaryto mlčí, prostredníctvom svojho právnika požiadala súd o prepustenie z väzby na slobodu. Argumentovať mala vyjadrením, že si z osudného dňa nič nepamätá, pričom je už takmer päť mesiacov istená za múrmi väzenskej nemocnice v Trenčíne. Sudca však počas krátkeho pojednávania rozhodol, že žiadosti nevyhovie. Dôvodom majú byť opodstatnené obavy, že by mohla pokračovať v páchaní trestnej činnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nastope.sk  |  Foto: Facebook/Tomáš T., Facebook/Polícia SR, Pixabay