Okolo Borisa Kollára sa neustále objavujú krásne ženy, nehovoriac o mamičkách jeho detí. Jedna z nich však na adresu predsedu parlamentu chrlí poriadnu síru a iba ťažko by o ňom našla pár pozitívnych slov. Najnovšie mu vrátila jeden z jeho darčekov.

Barbora Richterová sa nedávno posťažovala, že musí znášať následky za verejnú kritiku Boris Kollára. Neraz totiž vyhlásila, že sa známy multiotecko o 11-ročného Artura a 9-mesačného Aarona vôbec nezaujíma a nestretáva sa s nimi. Podľa jej slov mal politik zrušiť osobného šoféra pre Artura, vyhodiť opatrovateľku a čoskoro mu plánovala vrátiť auto.

Bývalá plavkyňa to spravila vo veľkým štýle, keďže vozidlo značky Range Rover zaparkovala priamo na zákaze pred parlamentom, pričom kľúče nechala v zapaľovaní. Na čelné sklo nalepila lístok, na ktorý napísala telefónne číslo šéfa strany Sme rodina a dopísala: ,,Otec roka Boris Kollár.“

Zrejme nebolo žiadnou náhodou, že vrátenie auta zachytil denník Nový Čas. ,,…jeho auto má najazdené viac ako 200-tisíc kilometrov a displej svieti ,,ako vianočný stromček“. To znamená, že stále vykazuje nejaké poruchy a upozornenia… Tak som sa rozhodla mu tento ,,zázrak“ vrátiť,“ povedala nahnevaná matka dvoch synov.

Udalosti pred Národnou radou SR neušli ani samotnému Kollárovi, ktorého celá situácia nahnevala. ,,Auto som od nej nevyžadoval a nechcel som, aby ho vrátila. Vyjadrila sa, že ona sama mi ho chce vrátiť. A dohodla sa na tomto divadle s vami a dopredu ste to naaranžovali,“ myslí si namosúrený politik. Taktiež poprel tvrdenia Richterovej, podľa ktorých jej zrušil opatrovateľku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas  |  Foto: FB/Barbora Richterova, NR SR, TV Markíza, IG/kollarboris