Uplynulé dni otriasa aj slovenskými médiami vražda českej speváčky Victorie Velvet, ktorú vo veku 40 rokov pripravil o život jej manžel a následne zabil aj seba. Vikyna kamarátka teraz prehovorila o bolestivom pozadí ich vzťahu.

Speváčka s českými koreňmi žila v tureckej Ankare so svojím škótskym manželom Davidom Thomasom Blythom a tromi deťmi vo veku 14, 10 a 4 roky. Do Prahy sa však plánovala vrátiť a aj to bol zrejme jeden z dôvodov, prečo už Victoria Velvet nie je od 11. júna medzi živými. 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa 𝐄𝐱𝐭𝐫𝐚.𝐜𝐳 (@extra.cz)

Victoria bola do svojej smrti v kontakte s kamarátkou, ktorej sa zdôverila o problémoch v manželstve. Tie ju už trápili poriadne dlho. „Všetci ju sledovali na Instagrame, ale pred pár mesiacmi jej profil náhle zmizol. Tak som Viky kontaktovala, čo sa deje. Povedala mi, že manžel si neprial, aby sa žena vplyvného podnikateľa takto prezentovala. Tak mu vyhovela a založila si nový profil, ktorý už mala zamknutý pre verejnosť a prestala zdieľať svoje se*y fotky,“ uviedla blízka priateľka zosnulej mamičky pre Blesk.cz. Od tohto dňa začali byť v kontakte intenzívnejšie.

,,Dosť dlho trvalo, než prezradila, že rieši neustále manželove nevery. Sama o sebe hovorila, že je žiarlivá,“ pokračovala kamarátka. Victoria sa vraj 53-ročnému Davidovi neraz vyhrážala, že ak so záletmi neprestane, opustí ho. A hoci podľa jej slov Viky zo srandy tvrdila, že drámu miluje a je to korením ich vzťahu, napokon sa jej to vypomstilo najhorším možným spôsobom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Vera Krehackova (@kr.verka)

O pár dní mala letieť z Turecka do Česka, kde chcela stráviť nielen leto. K manželovi sa už totiž údajne vrátiť neplánovala. ,,Áno, písala mi to, bohužiaľ mi napísala aj to, že sa už následne do Ankary nevráti a zostane tu v Česku. Že manžela opúšťa aj s deťmi, že chce život bez nevier a stresu pre deti. Kto mohol tušiť, že toto rozhodnutie ju bude stáť jej život a tri deti urobí sirotami. Po tom, čo som čítala, som presvedčená, že sa hádali kvôli esemeskám, čo písala Viky kamarátkam. Že si ich preložil a v afekte jej ublížil,“ ukončila smutne kamarátka.

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/extra.cz