V utorok (17. januára) šokovala celé Slovensko informácia o rodinnej tragédii v Michalovciach, kde mal muž siahnuť na život svojej manželky, dvoch detí a napokon obrátiť zbraň proti sebe. Zdá sa, že čo sa udialo za dverami bytu zosnulej rodiny, nateraz nevedia ani ich najbližší.

Kým s príchodom januára polícia informovala verejnosť o fatálnej vražde v Michalovciach, o pár dní neskôr došlo v meste na východe Slovenska k ďalšej tragédii. V jednom z panelákov boli objavené štyri osoby bez známok života, ktoré podľa všetkého skonali v dôsledku konania otca rodiny Stanislava († 53).

Ako uvádza Nový Čas, Erika († 44) a jej dve deti Zuzana († 14) s Martinom († 12) mali byť počas víkendu pochovaní v obci Ladomírová (okr. Svidník), pričom príbuzní zavraždenej ženy s dcérou a synom nesú tragédiu mimoriadne citlivo. Pre denník mal prehovoriť brat zosnulej, ktorý uviedol, že so sestrou nebol v poslednom období v pravidelnom kontakte, nakoľko rodina žila samotárskym spôsobom života.

Napriek tomu považoval Eriku za spoločenskú a veselú ženu bez problémov. Ako priblížil, po ukončení strednej školy odcestovala do USA, odkiaľ pravidelne komunikovala aj s najbližšími, pričom práve za veľkou mlákou neskôr spoznala svojho budúceho manžela. So Stanislavom si povedali životné áno a v New Jersey mali ostať žiť približne 10 rokov.

„Neskôr sa vrátili domov a usadili sa v Michalovciach, kde Stano zdedil byt po rodičoch. Po návrate sa Stano dal na podnikanie. Viem, že podnikal spolu s bratom, no neskôr sa rozišli a firmu predali,“ povedal pre Nový Čas brat zosnulej s tým, že s rodinou chcú vedieť, čo presne sa v byte na Bieloruskej ulici stalo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk |  Foto: TV JOJ