Polícia Slovenskej republiky informovala verejnosť o tragickej udalosti, ku ktorej došlo v štvrtok (9. februára) v Bratislave na Bieloruskej ulici. V byte na treťom poschodí vyhasol život 47-ročného muža, ktorý bol podľa aktuálnych správ zavraždený.

Krátko po 11. hodine bola slovenská polícia informovaná o tragickom náleze 47-ročného muža, ktorý ležal v jednej z nehnuteľností bytového domu bez známok života. “Policajti Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave aktuálne vykonávajú potrebné úkony v súvislosti s prípadom obzvlášť závažného zločinu vraždy,” uviedol k prípadu štátny orgán.

V dôsledku prípadu bola na mieste zadržaná a na osobnej slobode obmedzená 52-ročná žena. Vzhľadom na procesnú situáciu však polícia aktuálne nemôže poskytnúť žiadne ďalšie informácie. Ako však uviedol sused zosnulého pre denník Nový Čas, v byte na Bieloruskej ulici malo pravidelne dochádzať k zásadným nezhodám. Roztržku mal dokonca počuť aj 8. februára vo večerných hodinách: “On bol tak troška chorý, ale ona bola trošku psychicky labilná,” uviedol.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol, Nový Čas