Na Veľkonočnú nedeľu došlo v Leviciach k ďalšej tragédii. O život prišla 54-ročná žena, ktorú polícia objavila mŕtvu vo vlastnom byte. Údajnou podozrivou z trestného činu má byť dcéra nebohej. Polícia však ďalšie informácie poskytne, až keď to procesná situácia dovolí.

Ako informuje na sociálnej sieti nitrianska polícia, v nedeľu došlo počas sviatočného rána k nálezu mŕtveho tela. Bezvládnu 54-ročnú ženu objavili muži zákona v jej vlastnom byte v Leviciach. “V byte na Nejedlého ulici v Leviciach bola nájdená 54-ročná žena bez známok života. Okolnosti jej úmrtia sú nateraz predmetom vyšetrovania,” doplnila polícia.

Diana Pavlisová z TV JOJ na svojom profile dodala, že obeť mala na tele viaceré bodné rany. Podľa jej slov už muži zákona zadržali podozrivú osobu, ktorou má byť dcéra zavraždenej. Polícia začala vyšetrovanie v trestnej veci obzvlášť závažného zločinu vraždy a momentálne kvôli prebiehajúcim úkonom nemôže poskytnúť bližšie informácie. V piatok prišiel v Bratislave o život 50-ročný muž, ktorého telo našli zlisované smetiarskym autom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj  | Foto: FB/Polícia SR – Nitriansky kraj, Diana Pavlisová TV JOJ