Nie je žiadnym tajomstvom, že Jasmina Alagič a Rytmus sa už o pár mesiacov stanú prvýkrát rodičmi. Balkánska kráska sa pomaly zaguľacuje a tehotenské bruško už pod šatami rozhodne neskryje. Na novú rolu vo svojom živote sa poctivo pripravuje a nič nenecháva na náhodu.

Tehotná Jasmina sa už svojho prvého bábätka nevie dočkať a spoločne s Rytmusom odrátavajú dni, kedy uvidia ich najväčší poklad na vlastné oči. Bruško moderátorky sa už poriadne zaguľacuje a tehotenské krivky skryje už len ťažko.

Nie je to tak dávno, čo sa mamičky pustili do balkánskej krásky, keď sa priznala, že počas tehotenstva plánuje cvičiť. Ostro totiž kritizovali, že môže vážne ohroziť život bábätka. Zdravotné centrum určené pre tehotné ženy však zverejnilo niekoľko videí, v ktorých je Alagič hlavnou hrdinkou.

Jasmina sa tak poctivo hýbe pod dohľadom odborníkov a rozhodne to nevyzerá, že by sa fyzicky prekonávala. ,,Je nám potešením, že v krásnom období života-tehotenstva, môžeme previesť zdravím cvičením Jasminku a tiež ju pripraviť na pôrod,“ napísala na sociálnej sieti fyzioterapeutka Barbora.

 

Zdroj: Instagram/ilovemiraclestudio  |  Foto: YouTube, Facebook |  Video: Instagram/ilovemiraclestudio