Napätá atmosfére vo vile na Srí Lanke sa stupňuje a vzťahy medzi dievčatami sú čoraz vyhrotenejšie. Jednej z účastníčok Ruže pre nevestu na nálade nepridávajú ani dôsledky bolestivého úrazu.

Nicole Fedorčáková nepatrí vo vile k obľúbenkyniam. Priatelí sa s Anet a Stankou, no ostatné dievčatá do nej stále s niečím rýpu. Čiernovláska ešte nebola dokonca ani na rande s Radkom, čo ju tiež ťaží na srdci.

Krásna Julie z Ruže bez make-upu: Fíha, vyzerá ako iná žena!

Okrem toho sympatickej účastníčke komplikuje situáciu vo vile aj jej členok. Niektorí diváci si možno všimli, že si Nicole k šatám neobúva topánky na vysokom podpätku tak ako jej súperky. Má na to vážny dôvod.

​„Išla som ku kamoške domov a bola tam tma a tesne pred výťahom bol 5 cm schod. Zrazu stačila jedna sekunda a padla som veľmi nešťastne. Normálne som počula, ako mi pukla noha. Približne 15 minút som od bolesti nepovedala ani slovo a bola som presvedčená, že som si nohu zlomila. Avšak len som si podtrhla šľachy, ale ide o celkom dlhý proces zotavovania, pretože členok si dodnes necítim ako predtým,“ opísala pre Markiza.sk situáciu, ktorá sa jej stala približne tri týždne pred odchodom do Ruže pre nevestu.

Ruže

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Voyo