Vo svetovom šoubiznise sa nevyskytujú len dospelí herci, herečky či spevácke hviezdy, ktorí zaznamenali úspech. Tieto detské osbnosti v hudobnom či filmovom priemysle tiež našli svoje uplatnenie a to dokonca už v mladých rokoch. Ako sa však zmenili od svojho detstva, puberty a ich prvého vstupu do tejto brandže?

[sociallocker]Ariel Winter, Miley Cyrus, Emma Watson, Abigail Breslin či sestry Olsenové sa pred kamery dostali už ako malé deti a dopomohlo im to aj k ich súčasnej kariére. Buď ostali pri hudbe či herectve, v ktorom aj v súčasnosti hviezdia, alebo zmenili svoje zameranie a vyskúšali niečo nové. Avšak vyskytujú sa tu aj také prípady, kedy sa známe detské hviezdy vzdali svojej sľubnej kariéry a radšej sa stiahli do úzadia. U niektorých však ich sláva mala aj devastačné následky. Taký Macaulay Culkin, hviezda filmu “Sám doma”, bol považovaný za jednu z najlepších detských hviezd, no zaplietol sa s drogami.

Podaktoré detské hviezdičky na jednej strane vďaka dospievaniu vyrástli do krásy a z malých roztomilých chlapčekov a dievčat sa tak stali očarujúci dospeláci. Dokonca niektorých mladých umelcov by ste však v súčasnosti veľmi ťažko spoznali.

Daniel Radcliffe

daniel

Hilary Duff

duff

Freddie Highmore

freddie

Haley Joel Osment

osment

Kristen Stewart

stewart

Ariel Winter

winter

 

Foto/Video: YouTube
[/sociallocker]