Uplynulú nedeľu odštaroval na Markíze a Nove 6. ročník hudobnej šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde sa okrem absolútnych nováčikov predstavili i súťažiaci, ktorí už majú skúsenosti s kamerou. A nebolo ich málo!

Je tomu len zopár hodín, čo na obrazovkách Markízy spoznali diváci nádejných spevákov, túžiacich sa stať novou Superstar. Okrem iných sa pred kamery postavil aj najkrajší muž Slovenska pre rok 2019 Tomáš Kucuk, avšak ten porotu svojim spevom absolútne nepresvedčil. Viac šťastia mala bývalá finalistka súťaže Česká Miss Karin Křížová, ktorej sa podarilo nielen vďaka kráse prebojovať do divadla.

Ďalšou účastníčkou šou, pre ktorú nie sú svetlá reflektorov žiadnou neznámou, je speváčka Marina Laduda (27). Rodáčka z Kalifornie, ktorá má otca Slováka a už sedem rokov žije v Prahe, suverénne vystúpila pred porotou so skladbou My Boy od hudobníčky Billie Eilish. Kým Leoš Mareš ostal mladou kráskou so sebavedomím na rozdávanie doslova očarený, iný názor mala Patricie Pagáčová.

Tá považovala vystúpenie Mariny za prehnané, pričom podporu jej nevyjadril ani Marián Čekovský. Do ďalšieho kola ju však posunuli Paľo Habera a Monika Bagárová, ktorí, naopak, ocenili jej spontánnosť a celkový prejav. Ako sa ale zdá, mladá Američanka bude rozdeľovať Čechov či Slovákov aj naďalej, nakoľko z jej vystúpenia bola zmätená i moderátorka šou Superstar X-tra.

Modelka Alexandra Gachulincová privítala v prvej epizóde svojej internetovej relácie zo zákulisia herca Olivera Oswalda, pričom rozoberali vystúpenia jednotlivých súťažiacich. V momente, kedy sa dvojica dostala k Marine, sa však obaja zabrzdili a rozpačito hodnotili, či sa im vystúpenie páčilo alebo nie.

Kým tvár seriálu Oteckovia predpokladá, že by mohla ísť vzhľadom na svoju inakosť a charizmu do finále, moderátorka s údivom odpovedala: “Do finále? S ňou? Prečo? Si sa zbláznil?” uviedla z prvej Saša. Aj keď sa v momente snažila situáciu zachrániť slovami: “Akože za mňa áno, sympoška,” po chvíli dodala, že vystúpenie Mariny by skôr označila slovíčkom “HELP” (pozn. r. POMOC). Ako tiež otvorene dodala, vystúpenie mladej speváčky sa jej zdalo vulgárne, pričom nakoniec zhodnotila, že jej iba závidí.

Mladá kráska, ktorá svojim tancom a prezentáciou doslova zvalcovala porotu i divákov, sa v roku 2014 zúčastnila aj šou X Factor, kde ju porotkyňa Celeste Buckingham označila za svoju výraznú konkurenciu. Pred šiestimi rokmi však šou opustila v prvom finálovom kole. Ako sa jej bude dariť teraz?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: markiza.sk