V poslednom čase sa na slovenské zdravotníctvo valí vlna kritiky, ktorá je však vo väčšine prípadoch naozaj opodstatnená. Muž, ktorý sa so svojimi slovami podelil s celým Slovenskom však pravdepodobne nie je jediný, ktorý takéto niečo zažil. 

 

Muž, ktorý navštívil slovenskú polikliniku zostal poriadne nabrúsený. O svojom zážitku sa neváhal podeliť aj s ostatnými prostrednictvom sociálnej siete Facebook. Sestričky sú podľa neho neochotné a vlastne sa ani nedopracoval k tomu, čo od nich potreboval. V šoku zostal aj po návšteve toalety, ktorej chýbali základné veci. No veď prečítajte si jeho zážitok sami.

,,Ja neviem ani či sa oplatí tu riešit to naše shit zdravotníctvo. Ochota pomôcť-nulová.. Ešte sestričky drzé jak p*ce.. idem na kožné, kde poradové číslo končí 11tkou. Ja mám jedenástku, čiže som posledný. Som tu od 8 rána a je 11 hodín. Oni ordinujú od 7:30 do 12:30 a zoberú za tých 5 hodín 11 ľudí??????????? Prišiel pán, či dajú aj jemu ešte poradovník, tak že už nemajú, že bohužial posledné číslo bolo 11. Povedala to s takou drzosťou…. už ako tu teda čakám a vidím, akým to ide slimačím tempom, tak si vravím, že si idem ešte poriešiť ortopéda. Dojdem tam, tak mi otvorí dalšia “milá” sestrička s tým, že robia iba objednávky a voľné majú až na február. Hneď na to pacientka vedľa mňa sa pýta sestričky, že ” tiež nie som objednaná, ale čakať nemôžem, lebo mám bolesti a potrebujem vyšetriť”. Reakcia bola že ” pani, voľné máme až v mesiaci január a buchla dverami. Išiel som ja teda za mojou všeobecnou lekárkou nech mi poradí kam teda ísť, že potrebujem predpísať ortopedické vložky. Na to mi odporučila ortopéda, ale som jej povedal, že tam až v mesiaci február majú voľný termín. Tak som sa opýtal, že kde mi ich môžu ešte predpísať. Odpoveď bola “niekde” a buchla dverami…. Idem na toaletu, kde sa nedajú ani dvere zavrieť, ani toaleťák j.blý nikde neni. Zdravotníctvo nemá ani na mydlo a toaleťák??? Na jakú p*cu sú tam vôbec záchody pre pacientov, keď tam nie sú ani základné veci.. Idem raz za rok na polikliniku a aj to musim vychádzať z nej nevózny jak tie hlupane neochotné, čo sú tam zavreté v ambulanciách.”

Zdroj/Foto: FB/Nekŕmte nás odpadom