Len pred pár dňami definitívne opustil markizácky statok Matej, ktorý fyzicky zaútočil na Rasťa a už je tu ďalší problém. Vyhadzov totiž hrozí aj farmárovi, ktorý napriek zákazu hospodára Martina porušil pravidlo.

Pred pár dňami otriasol Farmou aj divákmi vyhadzov Mateja Jurkoviča (41), ktorý fyzicky zaútočil na Rastislava Mojseja (40). Východniar musel po útoku zavítať aj do nemocnice, kde mu zistili nalomený zub a narazený stavec. Neprešlo však veľa času a Matejovo miesto najkonfliktnejšieho hráča prebral doposiaľ nenápadný Vlado.

Ten sa okrem toho, že je na farmárov nepríjemný a neváha ich špehovať, rozhodol zavariť najmä dvojici Kika a Rado. Jeho plán sa aj podaril, keďže Nika si napokon zobrala do duelu práve výraznú fotomodelku, na ktorú jej expriateľ prezradil veľmi citlivú informáciu o aktuálnom milencovi. Napriek tomu je ale doteraz tichý východniar stále arogantnejší.

Za stolom pri voľbe duelanta neváhal uraziť Evelyn, keď jej tvrdil, že nerozumie otázkam moderátorky. Najnovšie ale porušil aj zákaz, ktorý stanovil po konfliktoch samotný hospodár Martin. Ten totiž striktne zakázal alkohol a farmári mu mali odovzdať všetky fľaše. Len Vlado si nechal dary z domova, ktoré zahŕňali domácu či absinth. Martin sa ale naštvaný vrátil aj po tie a Vladovi vyčistil žalúdok. Hrozí odvážnemu farmárovi vyhadzov?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza