Vyhráža sa PÁDOM vlády? Šokujúce slová poslanca o Matovičovi!

Dátum:

V koalícií panujú v týchto dňoch napäté vzťahy a skloňuje sa dokonca aj rozpad či odchod niektorých členov. Tieto fámy však napokon Richard Sulík zažehnal so slovami, že vo vláde naďalej zotrvá a bude plniť body svojho programu.

Najnovšie však zarezonovali slová ďalšieho člena strany SaS Petra Cmoreja. Poslanec hovorí na sociálnej sieti o otvorenom vyhrážaní sa Igora Matoviča: „Kolega Marián Viskupič to už povedal na plné ústa v rozhovore, takže áno, Matovič sa nám vyhrážal pádom vlády, ak nesplníme to, čo napísal na Facebooku. Buď bude pokuta pre zdravotnícke zariadenia alebo nebude vláda, mali sme si vybrať. Je to demotivujúce a dehonestujúce pre každého zdravotníka, ktorý robí, čo môže. Môže to spôsobiť vyhadzovanie vakcín a spomalenie očkovania. Podmienky na skrátené konanie neboli splnené ani len omylom,“ uviedol.

Podotkol, že s prekladanými návrhmi nesúhlasili poslanci z každej koaličnej strany a 7 zmien zákonov dostali údajne na stôl v skrátenom konaní len hodinu pred začatím schôdze, na ktorú ani neprišli pozvánky. Napokon sa mal pridať aj návrh na zmenu 8. zákona o VÚC, aby si mohli zriaďovať krízové štáby.

Na záver neskrýva poslanec pohoršenie a hnev aj na opozíciu: „Takže pred najhlúpejším pádom vlády v dejinách, v núdzovom stave, na vrchole pandémie, sme si vybrali vládu a hlúpy zákon na najabsurdnejšej schôdzi, akú si len dokážete predstaviť. A opozícia bola ticho, lebo sa ani len neunúvala prísť do parlamentu. Keby sa to stalo v opačnom garde, tak tam okupujeme rečnícky stolík minimálne dva dni, že čo si to dovoľujú. Toto je do učebníc politológie,“ zakončuje spoveď.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Peter Cmorej, Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...